دانلود فیلم ایرانی ایران سرای من است

دانلود فیلم ایران سرای من است به کارگردانی پرویز کیمیاوی و تهیه کنندگی محمدرضا سرهنگی در ژانر اجتماعی تاریخی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند بهزاد خداویسی، سعید پورصمیمی، پرویز شاهین‌خو، مهدی فقیه، محمد پورستار و معصومه اسکندری نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم زیبا و دیدنی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.

دانلود فیلم ایران سرای من است

کارگردان: پرویز کیمیاوی

تهیه کننده: محمدرضا سرهنگی

موضوع: اجتماعی

سال انتشار: 1398

محصول: ایران

بازیگران فیلم عبارتند از : بهزادخداویسی • سعیدپورصمیمی • پرویزشاهین‌خو • مهدی فقیه • محمد پورستار • معصومه اسکندری

ماجرای فیلم:

سهراب نویسنده جوان کرمانی در تدارک تألیف کتابی درباره تاریخ شعر کهن ایران است و برای دریافت مجوز چاپ کتابش در راه تهران در کویر گم می شود. در راه با شخصیت های عجیبی آشنا می شود و شاعران قدیمی در برابر او ظاهر می شوند. عاقبت از طریق قنات های خشک کویر از راهروهای متروی تهران سر در می آورد…

ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : فیلم ,دانلود ,پرویز ,سرای ,دانلود فیلم ,ایران سرای ,محمد پورستار ,معصومه اسکندری ,محمدرضا سرهنگی ,فیلم ایرانی ایران
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستگاه فاراديک دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز خوراکی ها تاریخچه پیدایش انواع مته موج بیکران بهترین برای نوجوانان طراحی و چاپ کاتالوگ افراگرافیک درس و مشق | انشا ,مثل نویسی و جواب فعالیت ها آواز قلم (رضا خالدی)